AYTEST

  • e-mail
    info@bacamuayene.com
  • telefon
    0 216 494 43 44

KURUMSAL

AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ Baca konusunda sektöründe 15 yıllık deneyimi ile  2016 yılında AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ unvanı ile kurulmuş bağımsız tarafsız ve güvenilir bir uygunluk değerlendirme ve muayene kuruluşudur. 
 
Baca Sektörünün ihtiyaç duyduğu alanlarda faaliyet göstermek üzere konularında uzman personelleri bünyesine dahil ederek  faaliyetlerine başlamıştır.
 
AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ mesleki konularda, idari işlemlerin en kısa sürede ve en hatasız şekilde yürütülmesi için son teknoloji donanım ve yazılımlara sahip durumdadır. 
 
Personelini güncel bilgilerle donatılmış olmasını sağlamak amacı ile ofis içi gelişim konularında sürekli iyileştirmelerle personelini eğitimlere tabi tutarak gelişmeyi ilke edinmiştir.
 
Ülkemizde henüz yapılamayan muayene metotları üzerine çalışmalar yürüten AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ bu konularda öncü olmayı sektöründe lider olarak en üst zirveye ulaşmayı hedeflemektedir.
 
 Faaliyetleri kapsamında; 
 
 Bacalar Proje ve Montaj Uygunluk, 
 Bacalar  Periyodik Kontrol
 Bacalar Sızdırmazlık Testleri
 yer almaktadır.
 
TARAFSIZLIK VE BAĞIMSIZLIK
 
 
AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ Muayene faaliyetlerini tarafsız bir şekilde yürütmekte olup muayene faaliyetlerinin tarafsızlığından sorumludur.
 
AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ Tarafsızlığı tehlikeye atacak ticari, mali ve diğer baskılara izin vermez, bunun için Risklerini belirlemiş Risk Analizini yapmış sürekliliğini sağlamakta Risklerini en aza indirmek için çalışmalarını yürütmektedir.
 
Muayene personeli; AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ ve AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ dışında herhangi bir kişi ve organizasyon tarafından baskı altında kalmadan, kendi hür iradesiyle muayeneleri gerçekleştirir. 
 
Muayene Personeli; Tarafsızlık ve Bağımsızlık ilkesine uygun bir şekilde, meslektaş ve yandaş, tanıdık ayrımı yapmadan, görevlerini her ne amaçla olursa olsun maddi ve manevi çıkar beklemeksizin, mesleki etik kurallar çerçevesinde yasal şartlar, bilimsel ve teknik kriterlere göre muayene faaliyetlerini yürütür.
 
AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ Üst Yönetimi; personele baskı yapmaz ve dışarıdan gelen her türlü ticari, mali veya diğer baskıları engeller.
 
AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ Muayeneyi gerçekleştirdiği kurum/kuruluş ve kişilerin; muayene faaliyetlerinde tarafsızlık ve bağımsızlık ile ilgili olan güvenini azaltacak herhangi bir faaliyette bulunmaz.
 
AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ maddi ve manevi çıkar beklemeksizin tüm personelinin gerçekleştirecekleri faaliyetlerde tarafsız davranmalarını sağlar, müşterilerinin haklarını korur.
 
AYTEST TEST VE ANALİZ SİSTEMLERİ olarak, muayene faaliyetlerinde bu şekilde davranmayı ve muayene raporlarını, Bağımsızlık ve Tarafsızlık çerçevesinde en kısa zamanda hazırlayıp sunmayı taahhüt ve beyan ederiz.
 
Genel Müdür
Burak DURSUN